Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jedeme dál, ale JINAK!

10. 7. 2007

Stovky ztracených dnů, poškozené zdraví a to jak fyzické, tak psychické, celková vyčerpanost a myšlenky na to nejhorší. Toto a mnohem více jsou následky  drastických a nesmírně nezdravých diet, následného přejídání a to vše se opakuje dokola, dokola a dokola. S tím je ale ted konec. Never more, never more. Nejsem zastánkyně těchto život ničících diet. Z těchto stránek se tímto stávají stránky o zdravém hubnutí, efktivním hubnutí ale také o psychice, která je s tím vším spjato daleko více, než si lidé myslí. Takže tu již není místo pro ty hovadiny, které jsem dělala. Konec.A začátek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro maggie

(elle, 9. 8. 2007 8:32)

jsem moc ráda za tvůj komentář. moc mě potešil a zároveń je to super motivace pro všechny ostatní, co pořád jedí typem: hladovým, cpu se, zvracím, hladovým, cpu se, zvracím,... právě že taky znám děsná kola tak jsem si řekla že už dost, prostě už nebudu nejíst a tyhle kraviny . je to na nic. krom zničeného metabolismu jsem si od toho nic nepřinesla. myslím, že hodně holek doufá, že se z toho vyvine anorexie nebo bulimie a že pak budou vychrtlé, ale jsou to nemoci hlavně duší, takže pokud člověk není takhle nemocný, tak se pak zas přejí a má jen depky.ještě jednou díky za přízpěvek!! je opravdu super vidět, že zdravé jezení funguje!!!!!!!!!!! DÍK

Ahoj Elle,

(Maggie, 9. 8. 2007 0:04)

moc se mi líbí to, co jsi teď napsala, jsi skoro jediný člověk, který si to uvědomil. Procházela jsem si už hodně blogů a bylo to pořád to samé. Všichni chtěli zhubnout, proto jedli tak 500 kcal denně, sportovali, pak to ale nevydrželi, přejedli se, měli šílené depky pač to zase všechno přibrali a pak zase hubli. A byli hladoví, unavení, omdlívali, zvraceli. A pak se zase přejedli. Já sama jsem si tím taky prošla, jedla jsem dvakrát denně nejdřív skoro nic, jenže pak jsem měla hlad a začala jsem jíst víc (ale pořád dvakrát denně) a pak taky přibírat a o víkendu jsem jíst dvakrát denně prostě nedokázala. Jenže když jsem přibrala, tak jediné východisko pro mě bylo zase jíst dvakrát denně. Měla jsem pocit, že jinak zhubnout nedokážu. Jenomže se zhoršilo úplně všechno: moje váha (přibrala jsem 6 kilo), měla jsem strašné depky, zhoršil se mi prospěch ve škole, nechtěla jsem chodit ven a zavírala jsem se doma. A jedla jsem. Pak nevím, co se se mnou stalo, ale řekla jsem si, že takto už to dál nejde a začala jsem jíst pětkrát denně a zdravě. Akorát trochu trvalo, než jsem začala hubnout, pač jsem měla totálně rozhozený metabolismus. Dva měsíce prostě nic. Pořád stejná váha. Ale pak najednou jsem zhubla první kilo a od té doby hubnu pořád. A nejím zrovna málo, jím necelých 5000kJ denně, cvičím a za další 2 měsíce jsem zhubla 4 kila (jde to sice pomalu, ale jistě). Pak jsem odjela na dovolenou, kde jsem se na týden vykašlala na zdravou stravu, ale pořád jsem jedla pětkrát denně a večer po sedmé jsem si odpustila koblihy a podobné šílenosti. A taky jsem se snažila aspoň trochu hýbat. A přijedu z dovolené a zjistím, že jsem nepřibrala ani kilo. Fakt ani kilo. Sice jsem nic nezhubla (s tím sladkým pečivem, knedlíkami a smetanovou omáčkou to ani nešlo,i když jsem se to snažila prokládat zeleninou...), ale ani nepřibrala, takže se ten můj metabolismus nejspíš dal dohromady, už ani nemám depky a necítím se unavená a prý se chovám zase normálně:). Takže jsem ráda, že jsi z těchto stránek udělala stránky o zdravém hubnutí a ne jako některé stránky typu: jím pouze 400kcal denně a cvičím.další den:je mi zle.další den:přejedla jsem se a všechno jsem to přibrala.další den:zvracím a mám šílenou depku....Prostě třikrát sláva všem, kteří ví, že hubnout pomalu ale jistě je stokrát lepší. A toš tak:). Původně jsem to chtěla napsat kratší, ale já se vždycky rozepíšu....

pour Elle

(Bridget, 3. 8. 2007 14:32)

S tím Lecitamínem máš naprostou pravdu - já si dávám 2 kávové lžičky (a jasně, že ne placatý...spíš vrchovatý (no, ne úplně)) To je škoda, že máš obitý počítač =( Tak snad se to dá brzy dohromady!!

pro bridgitku

(elle, 2. 8. 2007 9:51)

jestli tě můj bloček inspiroval, tak jsem moc ráda, ale tvůj je daleko víc super, takový víc osobitý.hrozně ráda si tam čítám!!! ¨ve France?? no, super to bylo, jenže víš co -cpala jsem se a cpala a cpala. až je mi ze sebe zle. ted se zas nemůžu nějak dostat do sedla. ale snad to půjde. jinak počasí tam bylo hezké. my jezdíme do Saint Tropez, teda kousek od. Tak pak děláme výlety do Cannes, do Nice,...i jsme byli v Marseille. Bylas tam někdy? mně to tam přijde děsně špinavé a fakt nebezpečné. Tetu tam okradli. takže takovej malej děsík.co ty, jak se jinak máš?

výtej. For Elle

(Bridget, 1. 8. 2007 17:04)

Ahoooj, vítám zpátky, a děkuju very m-u-ch-e za komentík (ale dost mě inspiroval tvůj blog ;-) takže jsi si vlastně pochválila svůj hihihi). PS: teda jsem ti chtěla hned odepsat a hledám tě v OBS a nemohla jsem tě najít...no, asi před 2 dny jsem mazala jednu holčinu, která končila s blogem..no měla jsem ji tam jako Evu...hihi...a klikla jsem o políčku výš..ale nemohla jsem si vzpomenout koho jsem tam měla..no nic, to je taková blbost). Jsem ráda, že tě tam zase mám =))) Tak kráásný zbytek dne a určitě napiš jak jsi se měla en France =)

pro tynu

(elle, 1. 8. 2007 12:54)

jééééé, díky!!! to jsi moc hodná, to člověka vždycky potěší. pokud držím dietku tak ti také přeji samé úspěchy!!

nadhera

(tyna, 30. 7. 2007 15:55)

hoyte proje la sem si celej blog a je važně super.....některy články sou vážně zajimavý..maš fakt skvělej blog:)moc ti přeju aby se ti podařilo zhubnout a věřim žr se ti to padaří:)

4 Bridge

(elle, 22. 7. 2007 18:00)

I like English better than french, it is easier, sounds better,..well - i agree with everythng u have said.:-) well, i really do love france, but i am going there with my parents and sis and brother. so i expect it is going to be -well, let say it won´t be that great, also because we are visiting grandparents,....but i guess i´ll overcome it:-))thanx for saing u like my new image, i am glad, u like it. so see u withing couple days. be happy!!!!!! au revoir, amigo ( no, i don´t speak spanish:-))

pour Elle

(Bridget, 21. 7. 2007 12:47)

Well hi Elle, thank you for my French, eventhough I really forgot to write and speak correctly, and you? It's cool, you are really good - there is no place for "desoléé" chichi. I prefer English to speak, cause a like it much more, it is more free and souns better for me =) You are going to France, that's great!!! I wish you to spend 10 wonderful days!!! and to meet some french "cool" speaking men!!!!! chichi So see you (or talk to you, write to you) in 10days - you have to tell us how it was =)) No, měj se moc moc hezky...PS: dobrá změna image =)))

pour mon amie :-)

(elle, 19. 7. 2007 8:07)

České Budějovice? C ´est bon! Je connais cette ville, parce que mes grands parents habitent a Volyně ( ce n´est pas loin de ČB).Quelle language tu prefere mieux? Moi anglais, parce que je suis trés bien et j´adore Orlando Bloom qui vient de Canterbury:-)).Je ne connais pas beaucoup des hommes qui parlent francais, mais je dois dire, que tu est trés trés bon!! ( je suis pas, désolée:-((

WOW

(Bridget, 16. 7. 2007 10:49)

C'est super! Moi, je pense que j'ai oublié tout car on ne fait presque aucuns exercises, aucune grammaire, on ne parle pas...c'est une catastrophe - je pourrais faire tout ce que je voudrais avec deux langues (anglais et francais = AUSSSI) si je n'allais pas perdre tous mes connaissances a l'université =D J'habite a Prague mais je fais mes études a České Budějovice :) Ca fait longtemps que j'écrivais en francais =D Toi? tu écris tres bien - bon je pense que tu pourrais etre meilleur que moi =D A bientot! :-)

4 bridge

(elle, 16. 7. 2007 8:22)

Je suis etudiante de Relations internationaux, et j´y etudie deux langues ( francais et anglais)et c´est comme j´ai ecrivé, je l´adore. Mais je panse que tu peux faire tous les choses avec ton école, parce que ce trés neutre. Mon pére était maître d'école, mais maintenant il est entrepreneur. Oú es -que t´habite? ( Et je suis désolée pour ma francais, mais je suis encore débutant avancé :-))

pro Elle

(Bridget, 15. 7. 2007 11:10)

Ok, takže ještě jednou...ten komentík v 11:09 je ode mě...sem to popletla =D Kam je nejlepší psát vzkazy a tak...já jsem na blog.cz...a nevím přesně jak to chodí na estranky.cz...=D tak zatím papa

never

(pro Elle, 15. 7. 2007 11:09)

Ahoj Elle, haha..ani moc ne...nevěděla jsem na jakou VŠ jít, mám fr.gympl a co s ním...rok jsem byla na jazykovce, chtěla jsem v jazycích pokračovat - a asi velice naivně jsem si říkala, že na pajďáku nejlíp naučí ten jazyk...takže teď studuju 2 jazyky a moje vědomosti upadaj a upadaj - jsem z toho dost nešťastná...chtěla bych dělat něco jinýho, ale nevím co :-) (blbí, co?) =D Ted půjdu do třeťáku a říkám si, asi to budu muset vydržet kvůli Mgr....ale to je tak jediny, co mě tam drží :( PS: co taťka s tetou učí? :) měj se moc hezky a přežij to velkýýý vedro :)

pro bridge

(elle, 15. 7. 2007 8:46)

díky za pochvalu, bridge:-))
já studuju Mezinárodní vztahy a baví mě to děsně moc.pak budu chtít dělat v politice.ty budeš učit? to je hezké, můj tatka je učitel a teta taky. tebe to baví??

dobrou noc a dobré ráno :)

(Bridget, 14. 7. 2007 22:34)

:) děkuju za komentík :) Tak nějak jsem dneska pořád někde pobíhala a nestihla jsem si tu všechno prolétnout, ale moc se na to těším - máš to fakt hezky udělaný. PS: studuješ taky VŠ...jakou? a baví tě to? Já když dostuduju, tak ze mě bude "pančelka" na 2.stupni základky (2 cizí jazyky). No jinak hezkou dobrou noc :) papa. :)

for bridget

(elle, 14. 7. 2007 20:41)

ahoj bridge, taky si tě dám do oblíbených. já měla depku dneska celý den. taky jsme ujela a děsně se přezrala a pak zvracela,...no jo, musím jet dál a nemyslet na to, abych se ještě víc nezbláznila. hodně štěstí!!

be friends

(Bridget, 14. 7. 2007 19:58)

Ahoj Elle, díky Kate jsem našla i tvoje stránky, moc se mi líbí...už jen to, že na to chceš jít zdravě...já taky...ale jde to pomalu a včera jsem z toho měla depku :)Přídávám si tě do oblíbených a budu ti držet palce...ať nám to tentokrát konečně vyjde! :)